Oud zeil verwijderd asbest

Status
Niet open voor verdere reacties.
In ons huis hebben wij destijds oud zeil verwijderd. Boven aan de keldertrap lag een stukje zeil met een groene schuim laag eronder. Op de afbeelding een stukje wat is overgebleven. Het is groen van kleur, schuimachtig zacht en heeft allemaal kleine gaatjes. Kan dit asbest zijn? Ik las ergens anders dat asbest ondervloer juist meer kartonachtig breekbaar zou zijn. Wij maken ons enige zorgen. Hoop dat iemand wat meer duidelijkheid kan geven.
100134_foto_vloer_2.jpg
 
Niemand kan je daar met zekerheid duidelijkheid over geven.
als je het zeker wilt weten, zal je een monster moeten nemen, en die in een labaratorium moeten laten onderzoeken. das de enige manier om erachter te komen of het asbest houdend is of niet.

groeten b
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
15
Weergaven
44K
Reacties
2
Weergaven
453
Reacties
6
Weergaven
500
Reacties
3
Weergaven
559
  • Gesloten
Reacties
13
Weergaven
1K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via