Nordland wdrc 1088 lekkage, lawaai en brandluchtje

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Mijn nordland wdrc 1088 lekt al een tijdje en gisteren maakte hij een vreselijk lawaai tijdens het centrifugeren. Ik heb hem meteen stop gezet en rook ook een beetje een brandluchtje.

Heeft het nog zin om dit na te laten kijken?

Ik heb de machine(een tijdje geleden) wel open gemaakt om de lekkage op te speuren, maar kon niets vinden.

Alvast bedankt.
 
Goede kans dat er water over de motor is gelopen o.i.d. Het is eigenlijk niet echt verstandig door te draaien met een lekkende wasmachine, kun je brand door krijgen!

Ik zie het wat somber in, zeker als je zelf niet in staat bent de machine te bekijken en te repareren. Hoe oud is de machine?
 
Indien je motor defect is door de waterschade, ben je naar mijn idee te veel geld kwijt voor reparatie. Vergeet niet dat er ook een reden voor die lekkage zal zijn, die moet ook verholpen worden.

Ik ken geen onderdeelprijzen van Nordland, maar een motor (voor andere merken) komt afhankelijk van merk en type (ruwe schatting) tussen 100 en 200 euro te liggen, en dan nog zonder montage- en voorrijkosten, waarover we hier op het forum geen uitspraak kunnen doen.

Trek zelf je conclusie... :wink:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan