Niet-IKEA vaatwasser in een IKEA METOD keuken: hoe pak je dit aan

Hallo allemaal,

We gaan binnenkort een nieuwe Ikea METOD keuken in ons huis zetten, iets wat ik natuurlijk nog nooit gedaan heb (want voor alles is er een eerste keer). Nu hebben we toen we ons huis kochten ongeveer twee jaar geleden de vaatwasser vervangen, de vorige was er op magische wijze mee gestopt en deze willen we opnieuw in de Ikea keuken zetten (dit gaat om een AEG FSE72507P).

Op internet zagen we verschillende artikelen die aangeven dat je een BEHJÄLPLIG (https://www.ikea.com/nl/nl/p/behjalplig-glijscharnier-geintegr-vaatwasser-60492349/) nodig hebt. Echter zijn daar de reviews niet echt denderend van.

Hebben jullie eerder meegemaakt dat jullie een niet-IKEA-vaatwasser in een IKEA-keuken moesten plaatsen, en zo ja, is dit de juiste aanpak om alsnog een BEHJÄLPLIG te gebruiken?
 
Heb je een inbouw of een onderbouw vaatwasser?
Hoe zit de deur nu bevestigd op de vaatwasser?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan