Nemef raamgrendel slot defect?

Haemmertime

Vaste beantwoorder
Ik heb hier een aantal raamgrendels, raamboompjes of hoe ze ook officieel heten liggen waarvan bij 1 de sleutel niet meer kan draaien.
De rest van de set werkt wel naar behoren. Op het oog is er niks aan te zien, niks verbogen en ook de reservesleutels werken er niet op.
Ik kan de sleutel erin doen en 4mm naar links, en 4 mm naar rechts draaien, maar meer ook niet.

Iemand nog een idee om te proberen, of gewoon pech?
107162_CB8917F2508141869E895988BD828456_1.jpg
 
Even goed inspuiten met een cleaner met licht smerende werking soms blijft er 1 palletje steken en moet die weer loskomen.
Wel zeker dat je het juiste sleuteltje hebt?
 
Thanks voor de tip, ik vermoed dat het zoiets was. Ik heb het slot eerst overdadig gesmeerd en het in laten trekken. Vervolgens gepast geweld gebruikt, sleutel in een bankschroef en doorgedrukt. Uiteindelijk kwam er beweging in, heeft wel een sleuteltje gekost, maar die heb ik zat. Sleutel loopt inmiddels weer soepel.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.925
Berichten
1.040.594
Leden
111.954
Nieuwste lid
Pietertje!
Back
Bovenaan Onderaan