Monteur sloopt bevestiging vaatwasser frontpaneel, hoe te fixen?

Mijn keukenmonteur kwam langs om een vaatwasserfront te vervangen waarin hij een kras had gezet. Hij zette vervolgens een grotere kras in het nieuwe front (IKEA Havstorp) en probeerde dan maar de oude terug te zetten.

Resultaat in de foto's:
  • De deur komt niet meer onder het werkblad uit. Hij kreeg het niet naar beneden met de verstelschroef
  • Er komt plastic gruis uit de deur van de vaatwasser nudat de schroeven van de handgreep op het frontje, erin krassen
  • De zijrails van de deur zijn verbogen, en de haakscharnieren blijven er niet binnen bij het draaien van de deur.
Ziet iemand in de foto's waar het mis gaat?

tempImageFmOzqT.jpg


tempImagexMOoPp.jpg

tempImageh7gyc7.jpg
 
Bizar genoeg was het enige dat er nodig was, om de afstelschroeven aan de zijkanten (waar je door een gaatje bij kunt als de deur helemaal open staat), iets losser te draaien. Dan komt 'ie ineens prima uit, ookal hang 'ie nu niet precies parallel met naburige kastjes, maar dat krijg ik nog wel goed.

Alhoewel... hij sluit nu wel correct, maar als ik hem helemaal open, komt ie nogal los in z'n scharnieren te hangen...
 
Was het echt een keukenmonteur of de gast van ikea die normaal de zweedse balletjes in het vet gooit.? Ik zou toch effe aankloppen bij zijn werkgever.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan