Miele T453C

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo Onze wasdroger doet het even niet goed meer. Zodra ik hem aanzet begint de ventilator al te lopen en na enige tijd begint de machine te stinken ventilator loopt dan niet meer en was word heet, dus verwarmings element doet het :). De relais plaat gecontroleerd , maar er schakeld geen relais in bij het aan doen. en er zitten ook geen kontakten gekleeft. Iemand suggesties :?
BVD
 
Bedankt voor het antwoord. is deze makkelijk aan de voorzijde te demonteren of moet je inderdaad de machine grotendeels slopen ?
 
Hoi Co nogmaals bedankt voor de goede tip. Is inderdaad massa sluiting van de ventilator. Nu zien ergens een goede ventilaotr vandaan te krijgen voor een redelijke prijs :S
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan