Met welk materiaal sleuven en inbouwdozen vast zetten.

Beste maten en klusfanaten 😎,

In mijn kluswoning moet ik enkele stopcontacten en buizen vast zetten en wegwerken. Alle muren zijn van beton en worden gespachteld of gestuukt. Maar met welk materiaal kan ik dit het beste doen? Stukadoor raad rotband aan, maar kan dat met een betonnen muur?

Sleuven in de vloer + vloerverwarming smeer ik dicht met coba 690 en de bijhorende primer. Over sleuven in de muur kan ik echter veel verschillende meningen vinden, dus bij deze. Wat gebruiken jullie hier voor🫣

Alvast bedankt!
 
Laatst bewerkt:
Ze verkopen zeker betonspray... In dit geval nergens voor nodig. Hou er rekening mee dat het gips toch indroogt, en dat je dus een 2e laag aan moet brengen na droging.
 
Het vast zetten is erg handig met een snelgips. Daarna afwerken met een normale gips, maar voor een naadloos resultaat moet je de hele wand stucen.
 
@Ronny mag ik vragen welk product je hiervoor gebruikt? Mijn voorkeur gaat idd ook naar zo’n mortel/cement vanwege de sterkte.

@Boertje125 ben zelf ingenieur en heb de bouwtekening bekeken en opgevraagd. In mijn berekeningen kan het gewoon. Muren zijn 200 mm dik (draagmuren) en binnen muren zijn niet dragend. Wel heb ik niet gefreesd in de breedplaat vloeren, maar overal een verlaagd plafond geplaatst.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan