Meerdere bewegingsmelders

Status
Niet open voor verdere reacties.

IJkenhout

Vaste beantwoorder
Moderator
Een beetje in het verlengde van Sensor én 2 schakelaars...

Kan 1 lamp door meerdere bewegingsmelders aangezet worden?

Twee toepassingen:
  • Een slobje (12m) wat te lang is voor één bewegingsmelder, je bent al halverwege voordat de bouwlamp aangaat, dan verblindt ie meer dan ie bijlicht. (misschien kan trouwens hier ook een PIR toegepast worden met een "lang" bereik?)
  • M n trap in huis heeft al een bewegingsmelder, maar ik wil de "route" naar het toilet erbij betrekken (3m), de bewegingsmelder heeft een te beperkt bereik.

thx
Henk
 
Nou moe. Denk je goed gezocht te hebben... Bewegingsmelder geeft dus geen bewegingsmelders als resultaat!

Bedankt! Ga het uitproberen...

Over die PIR, ik las op een site die ze verkoopt dat er zijn met detectie tot 15 m, dus dat zou moeten lukken.
En een detector voor 360 graden ga ik proberen tegen de wand te monteren, om zo het bereik ook te vergroten.

grtz
Henk
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan