Medaillekast maken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik wil graag zelf een medaillekast maken, omdat ik deze verzamel.
Ik wil eigenlijk een grote kast aan de muur die maar ongeveer 10cm diep is. Daarbij zou ik ook glazen deuren of schuifdeurtjes willen hebben.
Weet iemand hoe ik dit het beste kan doen of heeft iemand een bouwtekening zodat ik daar wat mee kan

Alvast bedankt,

Martijn
 
Als je weet wat de afmetingen worden, kan je zelf toch een schets maken? De glasplaatjes voor schuifdeurtjes gewoon in een groefje in het hout laten lopen.
 
Bij een goed gesorteerde glasboer zijn allerlei profielen, scharnieren en handgrepen voor glasmontage verkrijgbaar. Vaak zijn daar ook wel voorbeelden van vitrines te bezichtigen.
 
Neem een plaat en lijm/spijker er rondom een lat op van ca 10cm breed, zodat je een soort bak krijgt die een diepte heeft van ca 8cm (10-plaatdikte°
Ga dan naar een glashandel en bestel een kompleet setje gehard glazen schuifdeurtjes met beslag en monteer dat in die 8cm.

Eventueel kun je voordat je het randwerk monteerd die achterplaatschilderen of bespannen met vilt
 
Hartelijk bedankt voor jullie tips.
Ik ga het gewoon proberen en als er problemen zijn dan horen jullie dat wel... :?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan