Marynen CMD 770RE vervangen afdichtingsfilter

Status
Niet open voor verdere reacties.
Vraag kan iemand mij vertel hoe ik een afdichtingfilter moet vervangen in een Marynen CMD 770RE. De vorig is stuk gegaan. Heb dit artikel besteld en wil zelf deze vervangen. Maar weet eigenlijk niet hoe ik dit moet vervangen heb geen technische kennis. Heb wel al de bovenkant los gemaakt. Aan de binnenkant zit nog een stukje van de oud afdichtsfilter vast. Moet ik soms de hele trommel los halen. Dat wordt voor mij een hele klus maar het moet maar.
 
- Wat is het voor apparaat? Wasmachine, droger, vaatwasser...

- Graag de PNC code vermelden voor nadere indicatie van het exacte model.

- Graag omschrijven wat er bedoeld wordt met het "afdichtingsfilter". Dus in woorden beschrijven waar het om gaat en waar het zit. Of een foto ervan plaatsen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan