Luxaflex met katrollen minder zwaar maken

Beste allen,

Ik ben mijn raambekledingen aan het automatiseren met een motortje. Ik wilde dat als laatste ook voor een luxaflex doen, alleen is de motor niet sterk genoeg om het laatste stukje omhoog te trekken.

Kunnen jullie mij misschien helpen? Ik heb al wat geprobeerd, maar kan het beste even om advies vragen denk ik.

Ik dacht met katrollen de kracht die nodig is te kunnen verlagen. Maar dat blijkt niet zo te werken als ik dacht.. :-) Ik heb de koorden van de luxaflex vervangen, het remmetje eruit gehaald en twee katrollen vastgemaakt. Dat is nu als volgt: zie foto. Die twee katrollen blijken alleen de richting, maar niet de kracht te veranderen. Heeft iemand goede suggesties hoe ik deze setup iets kan veranderen zodat het de kracht verlaagt? Moet ik dan een loshangende katrol ergens toevoegen?



Katrollen.png
 
Laatst bewerkt:
Waar zitten de katrollen aan vast?
Ze werken alleen als ze aan de luxaflex vast zitten. Dus een op de onderlat.

Liever een sterkere motor of een vertrager op de motor.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan