Lekstroom? lamp flikkeren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi,

De lamp boven de eettafel ( ledlamp) krijgt kleine stroompjes als ik hem uitschakel. Althans als ik s'morgens vroeg in de keuken kom dan zie ik de lamp zo nu en dan flikkeren terwijl hij is uitgeschakeld.

Wat moet ik heer aan doen, als leek maar wel handig, om dit op te lossen

Alvast dank

Linkie22
 
Als je de schakelaar uit laat staan. Stopt het flikkeren op een gegeven moment of blijft dat urenlang doorgaan?

Wat voor een led lamp is het?
 
Een 6 watt dimbare ledlamp die ik niet dim. als ik op bed ga dan schakel ik hem compleet uit. De volgende morgen zie ik hem heel snel flikkeren
 
Is het een led-lamp die in een normale gloeilampfitting past? Zo ja, kun je hem een keertje in een andere armatuur draaien om te kijken of hetzelfde probleem zich voordoet? Stopt het flikkeren, als je de zekering van de betreffende groep uitschakelt?
 
Welke dimmer zit er voor?

Sommige dimmer schakelen elektronisch uit ipv echt uit, dit geeft een hele kleine lekstroom.
Deze ledlampen hebben een stukje elektronica dat zich daardoor oplaad en ontlaad via de led.
 
Ja hij past in een normale fitting en er zit geen dimmer achter. Ik ga dit deze lamp proberen in een andere fitting bedankt in iedergeval voor de tips/opmerkingen
 
Dan heb je last van een kleine lekstroom in de schakelaar en bedrading, erg weinig aan te doen het is helaas een veel voorkomend probleem bij Ledverlichting.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan