Lekkende kraan MORA

Iemand een idee of ik deze lekkende kraan nog hersteld krijg? Ik ben op zoek gegaan naar het leertje maar tot nu toe niets gevonden. Ondertussen heb ik de kraan van het bad al vervangen en die heeft hetzelfde binnenmechanisme (zie foto). Van de kraan zelf zie ik enkel het type MORA er bovenop staan. Een merk vind ik niet direct, tenzij Mora geen type is maat het merk? Suggesties hoe ik te werk kan gaan?

2025-01-13 13 29 47.png
2025-01-13 13 29 34.png
 
nog nooit gezien maar bij de badkraan zit nog meer in die kraan
En de wastafel kraan dan ook maar even open maken en dan stap voor stap op foto en dan verder kijken wat de mogelijkheden zijn.
 
Ondertussen een reactie ontvangen van showerdoc. Jammer genoeg zit het merk niet in hun gamma en kunnen ze me niet verder helpen.
Ik heb ook de kraan al een stuk gedemonteerd. Ik heb de foto's ervan toegevoegd. Verder dan dit geraak ik voorlopig niet.



kraan01.png

kraan02.png

kraan03.png

kraan04.png
 
Al vele kranen gezien maar dit nog nooit
Is deze kraan in nederland of buiten land?
Moet je deze bedienen met hendel naar beneden drukken?
 
Laatst bewerkt:

Gerelateerde klussen

Reacties
16
Weergaven
362
Reacties
4
Weergaven
294
Badkamer, waterleiding en afvoer
Robbie's
Reacties
1
Weergaven
384

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu