(LED) spotjes in plafond

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

bij ons komt er een nieuw plafond in de keuken en bijkeuken.
Wij hebben nu dus de kans om de verlichting aan te passen aan de nieuw nog te zetten keuken. Maar na wat gesurf kom ik er nog niet uit en kom hier voor raad en advies zodat we een juiste keuze kunnen maken.

De keuken is 380cm bij 250cm en we hebben nu 1 lamp in het midden hangen en een paar lampjes onder de keukenkastjes.

Ik zou er wel wat led spotjes in willen monteren maar welke type led lamp is nu het geschikst.?
En hoeveel spots zouden erin moeten om een beetje licht ervan te krijgen aangezien ze toch wat minder opbrengst schijnen te hebben.

We laten dit meteen aanleggen als het plafond erin gaat. Mijn voorkeur gaat uit naar 220v lampjes maar ben er nog niet uit met welke draad deze aan elkaar verbonden worden?
 
De spots aansluiten met hittebestendig snoer. Dit is vaak rood. Als je kiest voor 230V spots met een GU10 aansluiting dan heb je legio mogelijkheden voor halogeen en led lampjes.

Succes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan