Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Onze droger doet het niet meer. De verlichting binnenin doet het nog wel, dus we hebben nog stroom. Als we een programma kiezen, blijven de rode lampjes uit en kan de droger niet gestart worden.
De droger doet het weer. Ik heb de bovenkant en het bedieningspaneel verwijdert en kwam daar nogal wat stof tegen. Natuurlijk even schoon gemaakt. Het printplaatje achter het bedieningspaneel heb ik eraf gehaald en weer wat stof verwijderd bij de drukknoppen. Omdat ik het stekkertje dat aan het printplaatje zat los heb gehad verwacht ik dat door het stof misschien een slecht contact is ontstaan. Ik heb in het forum vaker gelezen dat schoon houden erg belangrijk is.