Laminaat 6 mm voor slaapkamer voldoende dik?

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Ik wil laminaat leggen op de 1ste etage, op 3 slaag kamers en de overloop.

Ik ben van plam 6 mm laminaat bij een bouwmarkt te halen voor ca 20 euro voor 2.7 m2.

Ik vraag me af of dat voldoende dik is voor het gebruik.
 
Hoi johan,

Voor de slaapkamers en de overloop kan je over het algemeen het goedkoopste laminaat neerleggen wat je kunt krijgen. Zodra je zoiets in de huiskamer gaat neerleggen heb je een grote kans dat het snel slijt omdat dat veel meer gebruikt word. Heb je ook al bij de ikea gekeken?. Ik heb me laten vertellen dat die die een erg goede kwaliteit hebben voor een scherpe prijs.

suc6.
 
voor op de slaapkamer is goedkoop laminaat echt wel goed maar je hebt kans dat de 'planken' niet echt haaks zijn . ik spreek uit ervaring want heb het zelf ook . je krijgt dan kleine open naden wat niet echt mooi is en rotzooi tussen gaat zitten .

veel succes met leggen ,

groejes jeroen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan