Koof boven raam

108462_image_2.jpg


Ik zou graag gordijnen op willen hangen voor het raam. Alleen als ik een rail of buis bevestig op de koof boven het raam kan het raam niet meer open. Nu is mijn vraag: kan ik de onderkant van de koof openmaken en een cm of 15 omhoog brengen zodat de rail van het gordijn daarin valt en het raam wel open kan.

Alvast bedankt voor de goede ideeën
 
Is zo van een foto niet te zeggen.
Maar waarschijnlijk gaat dit niet, omdat er een stuk muur of latij boven zit die je niet weg mag halen.

Maar waarom de gordijnrails niet gewoon tegen de muur boven het raam???
 
Inderdaad, "op de dag" monteren (dus niet tussen 2 muren of in een kozijn, maar tegen de muur of aan het plafond) en je bent van het probleem af.
 
En dan kan je de gordijnen ook nog eens voorbij het raam schuiven en dat scheelt een heleboel licht dat anders tegengehouden wordt door de open gordijnen.
 
Ik zou dit ook geen "koof" willen noemen maar "muur". Als je de muuropening wilt vergroten moet je eerst weten wat voor materiaal het is en of die dragend is.

De andere oplossing is handiger.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.930
Berichten
1.040.663
Leden
111.958
Nieuwste lid
BouwkoApplicaties
Back
Bovenaan Onderaan