Koof bevestigen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo Klussers,

Ik heb de volgende vraag: Ik wil graag enkele leidingen wegwerken in een koof. Ik heb hiervoor een aluminium u-profiel gevonden. Het profiel moet alleen tegen de wand/ vloer gemonteerd worden.

- Is het voldoende als ik het profiel tegen de wand aan plak met een supersterke lijm?
- Zo, nee hoe kan ik dit het mooiste bevestigen, wat is hiervoor op de markt. Ik wil niet in het profiel boren.

- de afmetingen van het profiel wat ik op het oog heb is (60mm x 60mm) en 4 mm dik. De lengte die ik ongeveer nodig heb ik 1 m 35 cm. 1 m 20 is zichtbaar dus ik dacht zelf om aan de uiteinden iets te bevestigen (maar wat )

Alvast bedankt voor jullie tips!
 
Wow wat een snelle reactie!

De vloer is betegeld en daaronder beton. (Zie het daarom niet zo zitten om daarin te gaan boren). De wand is van hout.
 
Voor de wand zou ik dan toch even het profiel doorboren en met een schroefje vastzetten.
Voor de grond, als je echt niet wil boren, kan je een goede dubbelzijdige tape proberen. (mits de tegels glad zijn) eerst goed ontvetten. Anders een ms polymeerkit of een universele contactlijm gebruiken.
 
Mmmm materiaal tussen de profielen? Begrijp ik niet helemaal. Ik heb 1 profiel (het u profiel en dat zet ik in de hoek (tussen vloer en wand) om de leidingen heen en dat zet ik vast. Aan beide kanten van het profiel komt een keukenplint.

Is dit een beetje helder? :? :lol:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan