Klik laminaat in keuken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik ga binnenkort kliklaminaat leggen in mijn woning, waaronder ook in de keuken. Deze staat in open verbinding met de woonkamer, vandaar dat ik het doorleg.
Nu hoorde ik van een kennis het volgende:
Wanneer je aangekomen bent met leggen van het laminaat in de keuken moet je in de klikverbinding houtlijm doen. Op het moment van klikken komt er wat uit de naad naar boven, en dit dan direct verwijderen. Het voordeel hiervan zou zijn, wanneer je toch per ongeluk een beetje water morst op de vloer dat dit niet in de naden kan trekken, en dus minder kans op vocht problemen in je laminaat. Een soort kit laagje zeg maar.

Is dit nu echt een handige tip? Of zeggen de kenners... grote onzin.

ik hoor het wel,

Marco
 
Het klopt wel, is dus een goede tip.
Je moet er wel op letten dat je het op de veer langs het laminaat de lijm doet zodat het echt uit de groef omhoog komt en dan direct met water afnemen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan