Keukenschuif geblokkeerd....

Hoe dwaas. er zit een besteklade id schuif die niet de volledige oppervlakte bekleed vd lade. en blijkbaar (met een zaklamp en 1 cm die open raakt kan ik het zien) schoof los gerief onder die lade waardoor hij niet meer openraakt.
ik kan er niet vanaf de achterzijde nog zijkant andere lade bij. ik heb geen idee wat ik doen kan om die schuif open te krijgen. youtube afgezocht maar niets wijzer geworden
iemand die mij assisteren kan ?
de voorplaat bv zit vast ad binnenkant met 2 vijsjes.
ad onderzijde zie ik niet direct iets wat ik losschroeven kan.
wat een ellende
iemand die mij op weg helpt ?
gina

125442_KK_1.jpg
125442_KK2_1.jpg
 
Zal wel iets van bestek tegen aan zitten zodat ie niet open wil.
Heb het ook wel eens gehad ging ik met een lange metalen strip of liniaal tussen aanrechtblad en lade zodat bestek weer vrij is.
 
Van een fietsspaak een L vouwen en die gebruiken om uitstekend los gerief plaat te maaien in de la.

Indien weer open de constructie aanpassen zodat er geen scherpe randen zijn waar iets achter kan blijven hangen.
 
Dank u wel allemaal voor de gegeven raad.
uiteindelijk heb ik in de hoop dat het kookvlak niet vastgemaakt was op 1 of andere wijze, met 2 messen het kookvlak gelicht en zo manueel het boeltje eruit gehaald.
oef
en ja idd : alles opnieuw gesorteerd en dingen definitief
verwijderd
prettige dag nog !
gina
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan