Kan ik mijn radiator gewoon laten hangen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal

heb een vraag

wij willen in de badkamer tot het plafond tegelen,heb aan een zijde een voorzetwandje geplaatst omdat de muur heel slecht was en omdat daar een radiator hangt.De radiator hangt nu achter de wand en staat uit.Kan ik hem gewoon laten hangen of moet hij afgekoppeld worden en afdoppen.

alvast bedankt
 
Als je een badkamer slecht of niet verwarmt krijg je een vocht probleem.

Installatie delen die kunnen lekken nooit wegstoppen.
 
Vocht probleem zal wel meevallen denk ik .We hebben automatische afzuiging in de badkamer en is na het douchen snel droog.We hebben hem nooit aan want het is nooit koud in de badkamer. zo laten hangen is toch net zo veilig als je hem afdopt.

Ik ben geen ervaren klusser hoor Dus het zijn maar vragen
 
Ik kan er nog wel bij ,is ondertussen afgedopt.maar ik heb de twee kunststofpijpjes nog uit de vloer,net achter het wandje, wat is het verschil tussen afdoppen of gewoon de cv uitdraaien omtrent lekage????
de badkamer is 9cm kleiner.
 
De retourkant heeft waarschijnlijk geen kraan dus bij lekkage staat hij nooit helemaal dicht.
 
Zo te horen is dit een beetje mosterd na de maaltijd:

Het kan wel, maar dat doe je natuurlijk niet.
De leidingen traceren naar het punt waar ze aftakken van de ring. En daar afdoppen.

In deze dode stukken leiding gaat zich lucht en vuil ophopen (afhankelijk van de constructie). Gewoon weghalen dus.

Laten zitten en dichtdraaien, en daarna wegtimmeren is natuurlijk een hobbybob oplossing . . . .
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan