Kalkaanslag op de douchecabine

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Wie heeft de tip om hartnekkig kalkaanslag van de douchecabine af te krijgen? Calgonit werkt voor geen meter, misschien heeft er iemand een "oma's huishoud tip"?

Thanks!
 
Ouderwets: schoonmaakazijn met plantenspuit aanbrengen en nachtje laten weken. Daarna goed schoonborstelen en afspoelen/drogen. Showerpower is goed op schoon oppervlak: het laat een dun laagje achter waardoor kalkaanslag niet snel weer een kans krijgt. Verder is het handig een trekker bij je douche te leggen: na het douchen de boel droogtrekken voorkomt onnodig kalkaanslag.
 
Anti Kal werkt ook heel erg goed, soms moet je het een paar keer behandelen. Maar denk om je handen!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan