Invloed magneetverf op bedrading.

Status
Niet open voor verdere reacties.
Mijn vrouw heeft weer een fantastisch creatief idee. Magneetverf. :?

Da's mooi maar het lijkt me een magnetisch veld teweegbrengen op zo'n groot oppervlak als ze in gedachten heeft. Nou lopen er op betreffende wand in de muur weggestuuct 5/8 electra-buizen met volledige voeding.

Heeft dit invloed op elkaar? Ik kan me niemand bedenken die hier ervaring mee heeft.
U misschien?
 
Dergelijke verf zal geen enkele enige invloed uitoefenen op je elektra-voorziening.

Het is namelijk helemaal geen magneetlaag, maar een laag ijzerdeeltjes, die je op de muur aanbrengt, waaraan de een magneetje kunt laten kleven. Het geeft dus hetzelfde effect als wanneer je een ijzeren plaat op de muur zou bevestigen.

En zelfs al zou je een echte magnetische laag aanbrengen, kan er nog niets gebeuren, want het zijn permanente magneten. Alleen bij (super) magneten zoals gebruikt in een deeltjesversneller zou misschien een invloed merkbaar zijn.
 
Klusidee Kees schreef:
Dergelijke verf ....
Dat geeft al een heldere kijk op de zaak. Het klinkt ook erg logisch.
Ik heb ook leidingen voor geluid er lopen dus ik begon 'm al te knijpen bij het idee.

Conclusie: de kinderen krijgen hun magneetbord :P
Bedank voor je snelle reactie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan