Inloopdouches geven lekkageproblemen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo

We zijn momenteel met hetzelfde bezig. we wonen in een appartement, en willen ook een inloop douche. Na veel pijn en moeite hebben we de aansluiting van de kranen verplaatst naar de andere kant van de badkamer.

Gister is de "tegelman" komen kijken. en hebben we onze wensen voorgelegd.
Tot onze grote verbazing vertelde hij ons dat hij slechte ervaring heeft met inloopdouches en vooral met dit nieuwere klimband (ongeveer 3 jaar op de markt)-vlies.

Is dit gewoon een minder goeie tegelman geweest of worden douchebakken niet voor niets geplaatst... m.a.w. zo'n inloop douche is ongelofelijk gevoelig voor doorlekken?

2e punt: we hebben een extra lage afvoer gekocht, ook hierover was de tegelman niet positief, daar het putje niet al de breed is, en dus heel gemakkelijk verstopt zou kunnen raken. Heeft iemand daar ervaring mee met zo'n lage afvoer...?

Tips of andere meningen zijn erg welkom!

m.
 
Alhoewel op dit forum geen adviezen of meningen gegeven worden, wanneer het gaat om werk dat door anderen uitgevoerd wordt of gaat worden, wil ik graag verwijzen naar vele, vele inloopdouches die vandaag de dag nog steeds gemaakt worden.

Natuurlijk, een inloopdouche geeft een wat groter risico op lekkage dan een met een bak, maar vlak het aantal lekkageproblemen door niet goed aansluiten/afkitten van wand op de bak ook niet uit!

Over de kwaliteit van de betreffende afvoer kan helemaal niets gezegd worden, daar hier geen merkgericht advies gegeven wordt.

Indien er twijfels zijn aan de uitvoerder, zou ik zeggen: zoek iemand anders en kijk wat hij er ter plekke van zegt.

Voor informatie over kimband kan gezocht worden met de zoekfunctie met "kimband".
Voor zo'n lage afvoer naar "drain".
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan