Hwa zit in de weg

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo, ik heb een probleempje. De hwa zit bij ons aan de achterzijde van het huis aan een aangebouwd stuk met plat dak( reeds ver vóór onze bewoning gerealiseerd). Ons huis dateert van ongeveer 1920. De hwa zit op een kale muur zonder raam of iets dergelijks.
Nu zouden we graag een kasje willen laten bouwen maar doordat die hwa daar zit kan de muur niet helemaal benut worden. Dat zou wel erg graag gewenst zijn.
Die hwa mondt uit in een put. Er heeft hier vroeger achter dat aangebouwde stuk een open riool gelopen en die put is daar nog van afkomstig volgens onze informatie.
Heeft iemand evengoed idee hoe we die hwa anders kunnen laten lopen?
Wie voert zoiets eventueel uit? Is dat een loodgieter of?
Ben benieuwd wat ik als antwoorden ga krijgen.
Alvast bedankt.

89_102686_image_3_1.jpg

89_102686_image_4_1.jpg
 
Je kan de afvoer ook evt. verplaatsen op de erfafscheiding zodat je ruimte krijgt voor kasje krijgt.

het kan gedaan zelf of door een loodgieter.


12496_test_2_24.jpg
 
Hartelijk bedankt, dit had ik zelf ook bedacht maar mijn 'lieve' echtgenoot was er niet van overtuigd!
We gaan het zeker uitvoeren
Mvg. Monique
 
:prima:

evt kan je in het kasje een luikje maken dat je bij verstopping bij de afvoer kunt komen.

Succes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan