Hoe krijg ik deze knop weer op de Pelgrimoven?

Zie foto: bij een enthousiaste schoonmaakactie heb ik onderstaande knop van de oven van mijn zoon getrokken. Nou krijg ik hem er niet meer goed in. Online kan ik nergens vinden hoe het moet. Kan iemand mij in ieder geval vertellen hoe zo'n knop heet? En helemaal mooi als je weet hoe die er weer in moet. Op de tekening zie je hoe dat er ongeveer uitziet. Maar bij het er (voorzichtig) induwen van de knop, stokt het steeds en krijg ik hem er niet verder in.



Knop Pelgrimoven.jpg

Tekening pelgrimoven.jpg
 
De functieknop van de Pelgrimoven wil er niet meer op. Het betreft een Pelgrimoven van type PF8211RVSA. De knop is onbeschadigd, maar bij het naar binnen duwen, lijkt het of het stokt. Ik durf niet door te duwen, bang dat ik het stokje van de knop breek. Iemand tips?



Bedieningspaneel oven.jpg

Close-up van plaats van knop.jpg

Knop 2.jpg

Knop 3.jpg
 
Hij is eraf gekomen ook dus erin moet andersom. Mss 1 vd andere knoppen loshalen om te zien hoe t zit? Heb je al met een lampje binnenin gekeken?
 
Je zult even voorzichtig moeten 'voelen' in welke stand je de knop erin moet duwen. Want je weet niet op welke stand de schakelaar nu staat.

Tenzij je met zekerheid weet dat de oven, wanneer je de stekker in het stopcontact steekt, uit staat en er dus geen een lampje brandt, de ventilator van de hetluchtoven niet aan staat enzovoort. In dat geval kun je de knop met de 0 naar boven erin doen en stevig aandrukken.

Hij zou ergens in moeten klikken, te zien aan de vorm van het asje.

Op de onderdelentekeningen (hier te bekijken) is helaas niet te zien hoe de knop bevestigd zit en ik heb van dit model zelf geen servicemanual ter beschikking. Als daar al in zou staan hoe je zo'n knop moet bevestigen.

Eventueel zou je nog een berichtje naar de fabrikant kunnen sturen, zie de link hierboven, klik links op contactformulier. Hopen dat ze niet beslissen dat je dat niet zelf mag doen, maar dat er een monteur gestuurd zal worden (die je natuurlijk moet betalen, tenzij nog in de garantie).
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan