Heeft tv het begeven?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Mijn man had een SBR breedbeeld tv van 6 jaar oud gekocht nadat onze vorige SBR-tv van 13 jaar het had begeven.

Televisie stond gewoon aan, springt ineens uit en standbye lampje staat te flikkeren. Geen reactie met afstandsbediening, heb hem toen uit geduwd en terug aan, lampje gewoon stand-by.

Als ik met afstands terug een zender wil opzetten hoorde ik eerst een geluid alsof hij wilde aanschakelen maar net niet gebeurde. Probeerde alles nog eens op nieuw, krijg je weer een 3 of weer keer uit de boxen tok-tok-tok en dan in de televisie 1 keer tik en lampje weer te flikkeren.

Heb geen handleiding hiervan. Zou dat de beeldbuis of de voeding kunnen zijn? Type staat van voor niet op en ik kan die niet alleen van de kast afnemen, veel te zwaar!
 
In verband met de aanwezigheid van levensgevaarlijke spanningen worden op dit forum geen tips gegeven voor reparatie van t.v.-ontvangers.
Wacht even op bericht van The Headhunter of reparatie nog verantwoord is.
 
Tja, een 6 jaar oude TV wordt niet zomaar weggedaan... en is dus een riskante 2e hands aanschaf. En dat terwijl de nieuwe (beeldbuis-) TV's op het ogenblik zo goedkoop zijn vanwege de LCD-hype.

In elk geval is er een handleiding aan te vragen bij deze importeur, maar dan heb je toch ook het typenummer nodig, daar ontkom je niet aan.

Maar zolang de TV het niet doet, schiet je daar ook niet veel mee op. En of het nog de moeite waard is om hem te laten repareren?

Inderdaad: The headhunter kan daar misschien wat over vertellen...
 
Tip : laat het doen, als je er geen kaas van gegeten hebt. Anders zit je zwartgeblakerd achter je soldeerboutje :mrgreen:
Dit is niet iets wat je als goedwillend amateur op je moet nemen !
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan