Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Wij zijn ook weer eens driftig begonnen met klussen in ons huisje.
En nu zijn wij aangekomen in ons befaamd halletje aldaar zich een trapgat bevind naar de 2e verdieping.
Aan de wanden zit allemaal glasvezelbehang en dit willen wij gaan sauzen.
Nu ben ik gisteren (17/11 '08) vol goede moed begonnen met het afplakken en wou ik vandaag (18/11 '08) gaan sauzen.
Maar nu het volgende.
Wat kun je nu het beste doen om het behang te sauzen?
Sauzen met een roller en wat voor roller moet dit zijn? (vacht of zo'n glad geval) of alles met de kwast.
Heb een paar dingen geprobeerd en geen enkele beviel mij.
Als ik met een kwast ga werken dan zie ik iedere streep en aanzet van de kwast. Doe ik dit met de vachtroller dan krijg ik een "golvend" effect op mijn muur en wil het glad hebben. En als ik het probeer met de "gladde" roller dan krijg ik een soort van druppel-effect op de muren.
Wat is nu de juiste methode om onze wanden netjes te sauzen, zodat het een goed en glad resultaat oplevert?
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Als het onbehandeld is moet je met of een voorstijk middel tegen zuigen of je muurverf verdunnen met max 10% water.
Als het al geschildert is gelijk met onverdunde muurverf(eventueel voor de randjes iets verdunnen in een apart verzetblik).
Beide gevallen met een vachtroller op een stok.
Pak bij een muur eerst alle randen met de kwast (als je langzaam bent of de muur groot is, met een klein vachtrolletje de dikke randen wegrollen) dan invullen met de roller.
Zet de eerste baan op 10 tot 15 cm (ligt aan het zuigen)van de kwastrand en werk die na de kwaststreep toe en rol het na. 2e baan zet 10 tot 15 cm naast de vorige enz,enz.
Met narollen zorg dat je de druk op de kant van de roller houdt waar het staal zit, zo lopen de banen zonder vette randen.
Inderdaad :)
Het sauzen gaat de goede kant op. Zit inmiddels een 2e laag overheen en het is al mooi wit. Dus een 3e laag is gelukkig niet meer nodig.
Alleen nu mijn plafond nog een 3e laag. Zit een één of andere plaatmateriaal op wat erg sterk zuigend is. Wij dachten dat het al geverfd was, maar dat bleek dus niet te zijn.
Maar goed, aldoende leert men zeggen ze toch