Glaasje horloges vervangen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste klussers,

Ik heb hier een vraag over een zeer fijn klusje.
Het is namelijk zo dat ik mijn horloge dat ik vorig jaar online gekocht heb, tijdens het klussen heb laten vallen :-|
Stom, stom, stom.... normaal doe ik hem altijd af maar nu net niet.
Het glaasje is stuk en ik vroeg me af of ik zo'n glaasje zelf kan vervangen. Van uurwerken heb ik wel verstand maar het vervangen van het glaasje lijkt een hele klus. Ik krijg het oude glaasje er ook niet af. Ik wil het graag zelf kunnen, heeft iemand tips.
Het betreft een Citizen automaat.
 
Ik heb dat ook wel eens gehad, bij veel horloges is een speciaal apparaat nodig om het glas te verwijderen en een nieuwe te plaatsen, bij andere moet het horloge uit elkaar gehaald worden om en nieuw glas te kunnen plaatsen.
Lijkt me een mooi klusje voor een uurwerkenwinkel.
 
De kosten voor het inzetten waren bij mijn horloge 5 hele florijnen. Die mensen hebben er het gereedschap en de kunde voor en als het horloge waterdicht is/hoort heb je meteen garantie op de reparatie. Als het veel kost om te laten doen zou ik eens bij de concurrent gaan kijken want het kan nooit veel kosten zelfs met de inflatie en euro-omrekening erbij.

gr Richard
 
Nou voor € 2,50 zul je heus geen nieuw glas in een horloge krijgen, inclusief het glas.
 
5 ouderwetse guldens?
wil graag dat adres hebben per pb, want die verdienen weinig erop. of het was in 1928 :lol:
betaalde zelf 35 euro, en geen garantie op de waterdichtheid, daarvoor moest die op worden gestuurd. wat de kosten zeker omhoog zouden brengen.

groeten b
 
Het glaasje is stuk en ik vroeg me af of ik zo'n glaasje zelf kan vervangen.
Lijkt me een simpele vraag zonder allerlei ervaringen met prijzen op te hoeven noemen. :wink:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan