Garagekrik is niet meer sterk genoeg

Ik heb het hydraulische garage krik die niet meer sterk genoeg is. Het lukt niet meer om de auto op te tillen. Wat zou de waarschijnlijke oorzaak daarvan?
 
IMG_4983.jpeg

Dit is de krik
 
En er is nogal wat vuil ophoping, dat duidt vaak op olie lekkage waarop stof en vuil prima aan blijft plakken.
Weggooien bij 't oud ijzer en een nieuwe bestellen, dat is het veiligste en zo duur zijn ze niet.
 
Als ik zo naar de zwarte schotel kijk is deze krik ook al flink "misbruikt": die schotel is helemaal verbogen.

Deze krik zou ik niet meer gebruiken: oud ijzer en een nieuwe kopen.
 
En scoor gelijk 2 degelijke (!) assteunen als je die nog niet hebt. Niet van die inklapbare van dun staal, maar stabiele dingen van dik staal en 4 poten.
 
De garage krik wordt gebruikt om een stacaravan op te tillen, die in de winter van zijn plek moet. Een stacaravan is gauw 3,5 ton.
Moet ik van een krik kopen die geschikt is voor minimaal 3,5 ton, of is de helft ook goed, omdat hij maar aan één kant opgetild wordt?
 
De garage krik wordt gebruikt om een stacaravan op te tillen, om hem op blokken te zetten. De stacaravan moet voor de de winter van zijn plek.
Een stacaravan is gauw 3,5 ton.
Moet ik van een krik kopen die geschikt is voor minimaal 3,5 ton, of is de helft ook goed, omdat hij maar aan één kant opgetild wordt?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan