Expansiebocht, verbindingsmof

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hey ik doe de laboratorium school en we moeten 17 ''taken'' uitvoeren waaronder ook deze:

Mag/kun je de expansiebocht zomaar verwijderen? Waarom niet waarom wel? (misschien erkend bedrijf).

Bij een verbindingsmof hingen enkele druppels, hij heeft de waterleiding bij die mof enkele maanden geleden extra stevig vastgezet met stalen klemmen. Wat is er gebeurt met de verbindingsmof?

Hopelijk kunnen jullie me beantwoorden, want ik weet 't antwoord er niet op, o ja hoe kan je het beste controleren of er een lekkage is?
 
Heel eerlijk gezegd beschouw ik het niet als taak van de beantwoorders van dit forum, om voor jou je schooltaken te gaan beantwoorden.

Enige uitleg over die expansiebocht is al te vinden in het forum (even de zoekfunctie gebruiken) en voor het overige zul je toch echt zélf de juiste antwoorden moeten bedenken op je taak.

O ja, ik heb nog een goede link voor je gevonden!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan