Elec leidingen afwerken muur.

Status
Niet open voor verdere reacties.
Waarmee smeer je de electrische leidingen mee dicht die ik gefreesd hebt.
Wat is het beste geel/rot/goud band.

mvg
 
Als het ruwe onbehandelde/oude muren zijn die nog gestuced moeten worden zou ik het gewoon aangooien met cement. Als je het vlak wil trekken met ander stukwerk, dan met roodband. Wat terughouden en texklaar maken met Fix and finish. tenminste zo doe ik het en het zit er nog tegenaan.
 
@Pirke:
Met cement bedoel je toch zeker wel zand-cement specie? Alleen cement krimpt bij het leven.

@Kevi22:
Met weinig water aangemaakte grijze stucmortel (fijn zand, cement, kalk) gaat ook goed. Daar zit niet zulk grof zand in, zoals bij zand-cement, dus kan je het makkelijker rondom de buis krijgen.
 
Specie krimpt niet. Je muren worden toch ook niet kleiner.
Belangrijk met het aangooien met specie is dat je de naden die je aangooit nat maakt met een handveger en water. Ander kan het te snel uitdrogen en gaat scheuren. Dat klopt. En niet meteen de verwarming op 100/.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan