Druknoppen (blijven hangen) Microwave 739 Philips Whirlpool

Status
Niet open voor verdere reacties.
De drukknoppen van onze magnetron blijven hangen, waardoor er gewerkt moet worden met foutieve waarden en dan op de stopknop drukken om het proces te beeindigen. Geprobeerd om tussen de knoppen en de display het schoon te maken maar dat lukt niet.
Wat is uw advies?

Er zijn verder geen problemen dus het lijkt vuil te zijn waardoor de knoppen blijven plakken/ steken. bvd
 
Bij een magnetron komen hoge en gevaarlijke spanningen voor. Zelf open maken is niet aan te raden, zelfs af te raden. Een deskundige inschakelen lijkt me het beste.
 
Dank Pepjo. Voor de goede orde ik wil dus eigenlijk niet de magnetron openmaken, hooguit de display om de knoppen schoon te maken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan