B buzzzzzz 13 sep 2021 #1 Kan overal wel de droogtijd terugvinden bij tegelen op een normale/zuigende ondergrond maar niet echt iets over de droogtijd bij tegel op tegel. Wat is de aanbevolen droogtijd voor wandtegel op wandtegel voor met voegen te beginnen?
Kan overal wel de droogtijd terugvinden bij tegelen op een normale/zuigende ondergrond maar niet echt iets over de droogtijd bij tegel op tegel. Wat is de aanbevolen droogtijd voor wandtegel op wandtegel voor met voegen te beginnen?
Peter Specialist Bouw/Sanitair 13 sep 2021 #4 Wat heb je voor tegels gelijmd, zijn het zuigende wandtegels, of harde vloertegels.
Peter Specialist Bouw/Sanitair 13 sep 2021 #6 Dan zou ik in ieder geval minimaal 48 uur wachten voordat je gaat voegen.