Deukje in trommel w918

Status
Niet open voor verdere reacties.
De wasmachine van mn ouders een miele w918 heeft een deukje in het midden van de trommel bij 1 van de gaatjes. Klein deukje. Helaas een deukje naar de kant waar het wasgoed in ligt met een haakje. Hier kwamen ze achter nadat kleding beschadigd was in de wasmachine.

Hoe kan dit gebeurd zijn? Iets tussen de trommel en de 'buitenmantel' ?
Bij het draaien en schudden van de trommel hoor je geen lawaai, geen schuren of krassen.
In het filter zit ook niks.

Hoe dit deukje weg te werken? Terug slaan? of trommelvervangen?

Thanks!!

Oh ja hoe kan ik zien of er wat tussen zit? De deur heb ik los, maar geen idee hoe nu verder?
 
Dat deukje is met een hamer en een houten stokje terug te slaan.
Er zal iets in het gaatje gezeten hebben, een spijker, een bh beugel o.i.d.
U kunt de trommel controleren door met een zaklamp door de gaatjes te schijnen, meestal is dan wel te zien of er iets in ligt, is het iets kleins dan is het te zien door het verwarmingselement te verwijderen en hierdoor naar binnen te kijken.
 
Hoi Jan, bedankt voor je reactie. Iets groots kan het niet zijn. Pa heeft het inderdaad terug geslagen. Als't iets klein is kan ik me niet voorstellen dat er zo'n typische beschadiging onstaat. Jan, kan de afvoerslang onder de trommel ook los, daar waar dat 'waterslot' balletje in zit? Alst iets kleins is moet het daar toch zitten? Dan kan ik echt in de trommel voelen. Maar kreeg de rubber van de toevoerslang al amper terug, ben bang dat ik de afvoer onder de trommel nooit weer terug krijg (waterdicht).
Is ergens te zien hoe je de verwarmingselementen uit en in kan bouwen? Zie geen schroeven, maar meer van die klemmen, die na loshalen niet meer klemmen.
Hoe groot acht je de kans dat een halsketting tussen de trommel is gekomen en zo'n beschadiging weet te veroorzaken? Zonder kortsluiting te veroorzaken bij de verwarmingselementen, niet te vinden is in de afvoerpomp nu??

Super bedankt al voor je reactie en vooral tijd.
 
Het lijkt me dat een normale halsketting niet veel schade kan veroorzaken.
De slang aan de onderkant kan los wanneer eerst de klemring verwijderd wordt, er is vanuit zo'n opening weinig te voelen, niet meer dan een vingerlengte.
Probeer het eerst met de zaklantaarn, is er niets te zien dan kan het meestal geen kwaad.
Vertrouwt u het niet schakel dan een (plaatselijke) monteur in, zoveel tijd kost het niet de machine te inspecteren.
 
Hoi Jan, wat zou zo'n trommel kosten en het eventueel laten vervangen ervan? Deuk blijft voelbaar... evt voor de zekerheid toch trommel vervangen....
 
Of dat deukje voelbaar is maakt niet zoveel uit, met een nylonkous is te controleren of er een braam aan zit, zo niet dan mooi de was met deze machine blijven draaien.
Die braam is ook weg te schuren :wink:
 
Hoi Jan, het lijkt erop dat de was nu veilig is in de machine. Het evt laten vervangen van de trommel zou 400 euro hebben gekost. Ma heeft je tip geprobeerd, en geen haken.

Nogmaals Thanks
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan