Designrad. Aklimat 1Duims 2x linkse en 2x rechtse draad

Hallo. Ik zit met een probleem. Ik heb via een veilingsite een aluminium designradiator aangeschaft.
Ik was er van uit gegaan dat tegenwoordig alle radiatoren voorzien zijn van standaard aansluit maten.
Na het uitpakken kwam ik er achter dat hij voorzien is van 1" aansluitingen waarbij twee keer linkse draad en twee keer rechtse draad. Nu zoek ik hiervoor verloopnippels van 1"buitendraad naar 1/2" binnendraad of een passende aansluit set.
Na veel zoeken op internet ben ik er achter gekomen dat het merk van de radiator "Aklimat" is.
 
Ik zoek al de hele week het internet af. Ik kan die verlopen hier in Nederland nergens vinden. Wel in Kroatie maar die leveren hier niet. Misschien zoek ik verkeerd??
 
3482_nippels_1.jpg
bernhard
 
Bernhard , bedankt voor de moeite, maar dit zijn helaas niet de juiste maten.
Ik zoek ze met "1"buitendraad naar 1/2"binnendraad en de exemplaren van deze pagina zijn van 1 1/4" naar 1"en van 1 1/4"naar 3/4".
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan