Bureau verven

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wie heeft er leuke ideetjes qua kleuren. Ik wil mijn bureau verven, wie heeft er nog inzichten in bepaalde kleuren?
 
Kees61 schreef:

Das nog niet eens zo'n heel gek idee :wink:

Gifgroen met wengé fineer:
15680_desk1_1.jpg



:idea: @Johnn: Als je nu eens een foto plaatst van het bureau (met een indruk van de omgeving) en een paar "wensen/beperkingen" opnoemt, heb je nog enigszins kans op zinnige antwoorden.
 
@Johnn: Als je nu eens een foto plaatst van het bureau (met een indruk van de omgeving) en een paar "wensen/beperkingen" opnoemt, heb je nog enigszins kans op zinnige antwoorden

eigentlijk had ik die antwoorden hier zelfs niet verwacht.
heb me danig vergist
 
Je verwacht ernstig te worden genomen terwijl je een vriendelijk verzoek om een foto te plaatsen niet serieus neemt. Je eerste vraag is wel heel erg globaal en zonder enig houvast.
Succes er mee.
 
Blijkt toch maar weer dat er op dit forum gewone mensen aan het beantwoorden zijn :wink:

Johnn heeft wel een beetje gelijk hoewel hij er zelf ook debet aan is door de beperkte info bij de vraag :denk:
 
Aha, een Belgisch bureau !

In Nederland denken mensen bij bureau aan het meubel waaraan men werkt, en niet aan de ruimte.

Vandaar de verwarring.... :wink:
 
Bureel is ouderwets. Het meervoud komt ook in Nederlandse kranten voor uit variatiebehoefte of als stijlmiddel, maar het wordt als verouderd aangevoeld.



Het gebouw waar de administratieve diensten van een bedrijf ondergebracht zijn, heet in het algemeen het kantoor. De kantoorruimte waar één of meer mensen werken, noemen we kantoor, bureau of kamer (vooral in de nummering en de adressering: VRT, Kamer 1N8).
 
Lol best grappig die spraakverwarringen...

Maar effe serieus. Voor je kantoor wil je rustige kleuren.
je kan opteren om een muur in een andere (iets uitgesprokener) kleur te doen, maar dan zou ik niet die muur nemen waar je tegenaankijkt als je achter je bureau zit.

Grijs en bordeau lijkt me wel iets
Vanille en (donker)blauw als je het gedurfder wil...

Voor de rest hangt het eigenlijk gewoon van je smaak af en van je bedoeling.
Hoeveel tijd ga je hier spenderen? Ontvang je bezoek/klanten? zo ja welk publiek?
enz... een hele hoop vragen waar je ofwel gewoon zelf in moet gaan beslissen, of een professionele adviseur / stylist onder de arm nemen.
 
Bordeau en grijs heb ik al in de woonkamer

vanille en blauw lijkt me wel wat, blauw voor het plafond ?? en vanille voor de muren
 
Johnn,

een plafond in donkere kleuren zou ik alleen aanraden als je hele hoge plafonds hebt. Ik denk dat je mede-forumlid bedoelde één muur in donkerblauw, de andere muren in vanille.

succes ermee!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan