Bosch wasmachine centrifugeert niet

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste deskundige,

Ik heb een Bosch wmv3604 wasmachine en die wil niet centrifugeren maar blijft dan "normaal" draaien.

Het volgende heb ik reeds gedaan: motor vervangen, elco vervangen, geen resultaat oftewel de klacht blijft.
Wat nu gedaan? De klok vervangen? En wat kost zo'n ding en waar haal ik hem.

Groetjes mully
 
Blokkeert tijdens het centrifugeprogramma de deksel? Zoniet dan krijgt de motor met centrifugeren geen spanning en zal het deurslot vervangen moeten worden.
artnr 08-3203 en kost orgineel ongeveer 75 euro.

Om hierbij te kunnen moet u de 2 schroeven aan de linker en rechterzijde van het bedienibgspaneel losdraaien en in de gleuven aan de voorzijde, tegen de vulopening aan, een platte pen drukken en het paneel iets opwippen.
Daarna ziet u in het midden de schakelaar met 2 sterschroeven zitten.
Het nieuwe model zal waarschijnlijk 1 draad minder hebben, kijk in de bijgeleverde tekening hoe u verder moet gaan.
Suc6.
 
Beste co de witgoedman,
Graag wil ik mijn dank uitspreken voor de snelle reactie en de deskundige aanwijzingen want hij draait en centrifugeert weer als van ouds.

Hiervoor mijn dank.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan