Bosch vaatwasser start programma niet

Status
Niet open voor verdere reacties.
Mijn vaatwasser (Bosch SGV46A23/40, een jaar of 5 oud) pompt bij elk programma wat koud water in de machine en stopt er dan mee. Resetten heeft tot gevolg dat het water wordt afgevoerd. De klok van het programma loopt wel door, maar er gebeurt niets... Ik heb de afvoer nagekeken: geen problemen. Iemand een idee wat ik nog kan proberen?
 
Soda methode toegepast. Echter dit heeft geen effect. De machine neemt na starten water in, vervolgens 'hikt' hij een aantal keer en stopt er mee. De klok loopt wel door van het programma, maar er gebeurt niets meer. IK heb de afvoer los gemaakt en doorgeblazen. Deze is open. Ook de aanvoer van water lijkt mij in orde. Misschien de pomp? Heb inmiddels een service monteur besteld..
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan