Boren in betonvloer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik moet voor een houten strip gaten boren in de betonvloer van ons nieuwe huis. Kan ik gewoon in de betonvloer boren of lopen de leidingen van de CV vlak onder het beton door? Het gaat de deuropeningen van drie slaapkamers op de eerste verdieping. De gaten moeten 3 a 4 cm. diep worden.
 
Waarom gebruik je voor het vastzetten van de strip geen montagekit? Met de vast-los-vast methode zet je 'm ook loeivast en wel zo makkelijk en veilig.
 
De randen van de strip rusten op het laminaat, er zit dus meer dan een centimeter ruimte tussen de plint en de vloer
 
Gebruik anders ff een leidingdetector voor de zekerheid. Cv leidingen zou je wel enigszins moeten kunnen voelen aan de temperatuur van de vloer. Maar als de leidingen een beetje slim gelegd zijn lopen ze niet onder de deuropeningen door. Je bent immers niet de eerste die een plint wil aanbrengen.
 
U kunt de ruimte onder de plint opvullen met een stuk hout, dat lijmen en de plint met korte schroeven vastzetten op het hout of er op lijmen.
 
Ik zou er wel mee oppassen, je ziet nog wel eens dat bijvoorbeeld (vloer)verwarmings leidingen precies door de deuropening naar het volgende vertrek lopen, dus ik zou zeker voor de optie opvullen en kitten gaan.

Gr Rolf
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan