Blaarvorming onder epdm

Hoi,
Wij hebben een 2 tal jaar een veranda bijgeplaatst. Dit is met een plat dak en epdm.Ik merkte toen hier en daar een blaas op maar de mensen die het geplaatst hebben zeiden dat dit met tijd weg zal gaan want door gas is van de lijm. Nu zijn we 2 jaar verder en ik merk op dat deze blazen nog altijd niet weg zijn maar er met de eerste warmte en zon nu op het dak er meer bijkomen. Ik vroeg me af of dit normaal is? Ik heb al de naden gecontroleerd en deze zijn dicht. Sommige blazen kan je induwen zoals er lucht onder zit en de andere voel je de lijm zitten. Iemand ervaring mee? Is dat slecht of?
Mvg
 
Blazen bestonden vroeger grof weg een 40 jaar terug. En we denken nog steeds zien we een blaas is het een probleem dak.
Bij EPDM is er niets aan de hand. Je fietsband is van ongeveer het zelfde materiaal gemaakt. Heb je wel eens een band opgepompt zodat deze barste of scheurde. Moet je behoorlijk pompen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan