Binnenwerk kraan reviseren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik weet het; gewoon het hele binnenwerk vervangen, heb ik inmiddels ook al gedaan, maar ik vind die binnenwerken (keramisch) nog best prijzig (ong 11eu). Helemaal als je voor nog geen 2 tientjes een hele nieuwe fontein kraan kunt kopen.
Dus wilde ik het oude binnenwerk eens beter bekijken en eens hier de vraag van revisie neerleggen. Wellicht heb ik dan op deze wijze voor een volgende keer een werkend binnenwerk.

De (deze dus) kraan/binnenwerk lekte dus. Druppelde gewoon water. Heeft het zin om rubbers (ringen) te gaan vervangen, en zo ja welke? Of zit het per definitie niet in de rubbers?

21204_rubbers_1.jpg
 
Als dit soort keramisch binnenwerk lekt, (dus als de kraan blijft druppelen) dan zijn het meestal de keramische schijfjes, die er in zitten.
En die kun je zelf niet vervangen.
Het heeft dan ook geen zin om de rubbertjes te vervangen.

Bovendien zou het niet gemakkelijk zijn, om de juiste rubbertjes te krijgen, want hier zit ook heel veel verschil in, in dikte en omtrek.
 
Hydrauliekbedrijven hebben meestal wel praktisch alle maten zo liggen in dat kleine spul. Wij ook.
 
Ok, goeie tip, maar het lijkt dus niet aan de rubberen ringetjes te (kunnen) liggen.......dus vervangen hiervan heeft geen zin...... :(
 
De blauwe ringetjes nr 1 vervangen deze laten nogal eens een keer door.
deze zorgen namelijk voor de afdichting beneden in het kraanhuis.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan