Betonmortel bestellen?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik ben van plan een terras te maken van door mij zelf gestorte betonmortel. Vervolgens wil ik het inzagen op tegelformaat bijvoorbeeld 100 x100, volgens mij krijg je hierdoor een mooi natuurtegel effect .

Wie weet hoe ik aan betonmortel kan komen. Ik heb geen zin om alles zelf te draaien , ik hoorde van iemand die besteld had via www verwijderde link wie heeft hier ervaring mee? :?:
 
Nog een vervolg vraag?

Hoe voorkom ik dat er snel krimpscheuren in de gestorte beton krijg want anders zie je gelijk dat het geen echte tegels zijn?
 
Krimpscheuren voorkom je door wapening te gebruiken en te verdichten. verder zal de vloer gaan scheuren op de zaagnaden, dus krimpscheuren ga je dan niet zien.

Een natuursteentegeleffect ga je denk ik niet krijgen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan