Bestaand vloerverwarming verwijderen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste mensen,

Wij hebben een nieuwe woning gekocht en daar willen we een trapgat maken naar het souterrain. Er is echter een probleempje: de gehele woonverdieping heeft vloerverwarming.

Nu begreep ik van de specialist dat het niet mogelijk / niet aan te raden is om de bestaande leidingen met een "bypass" o.i.d. te herstellen, vanwege de weerstand, wat weer zwaarder zou zijn voor de pomp etc. Klopt dit?

Volgens de specialist moeten we toch echt de gehele groep(en) opnieuw leggen. Wie weet er hoe moeilijk het is om de bestaande leidingen weg te halen? Blijven de sleuven enigszins intakt zodat deze gebruikt kunnen worden voor de nieuwe leidingen?
 
Volgens mij heeft je specialist gelijk. Is die trap zo zwaar dat ie niet op de vloer kan rusten?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan