Anti spat roller

Status
Niet open voor verdere reacties.
Op Strepen in getexte wanden/plafonds lees ik:
opdat het geen kleine wand is waarschijnlijk, geen zogenoemde anti-spat roller oid gebruiken, maar een met wat meer vacht.
Ik begrijp hier uit dat je een anti-spat roller wel bij een kleine wand kunt gebruiken maar bij voorkeur niet voor een langere wand.
Waarom is dat?
 
U mag een anti spatroller overal gebruiken waar u wilt.

Mijn leverancier heeft de anti-spatrollers uit het assortiment gehaald: ze spatten teveel..

Als u gaat sauzen kunt u ook de ruimte ( vloer / meubels e.d. ) afdekken.

Hoe hoger de vezel- poolhoogte des te meer verf wordt opgenomen en daarmee zal de structuur op de ondergrond toenemen. Er zijn gewone en anti-spat rollers, aan u de keus.

U kunt beter op de juiste dikte van de verf letten. Te dunne verf spat ook bij de beste anti-spatrol

Waarom het 1 niet voor het ander gebruikt zou mogen worden is mij volslagen onduidelijk: ik moet u het antwoord schuldig blijven :cry:
 
Dank voor de uitgebreide reactie.
Let u ook op de binnenkern bij de aanschaf van rollers (dus hard of flexibele kern)?
 
Waarschijnlijk is het iets wat u heeft gelezen uit mijn eerdere post in dat topic. Het ging hierom om strepen te voorkomen. Muurverf droogt sneller dan lak. Wanneer u een kleinere roller gebruikt (en/of een muurverfroller die minder opneemt - vaak een anti-spat) moet u vaker gaan "dippen" in de latex. Hierdoor moet u vaker kleinere gedeeltes doen op de wand/plavond. Tevens droogrollen gebeurd met deze rollers sneller. Als deze dingen kunnen worden voorkomen zullen er minder snel aanzetten en strepen komen. Een roller die meer opneemt en eventueel wat breder is werkt daarom makkelijk. Een anti-spat is leuk maar niet voor grotere oppervlaktes. Maar ook voor de kleinere oppervlaktes geld: spatten is nooit te voorkomen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan