Afwerking badkamer kozijn

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb een probleempje. Een hele tijd geleden heeft een vriend van mij de badkamer betegeld. Hiervoor hebben we alle tegels die erin zaten eraf gehaald. Er zat ook nog geen deur naar de badkamer toe, dus hebben toen ook een kozijn geplaatst. Helaas heeft hij toen niet strak aan het kozijn kunnen tegelen. Toen hadden we nog de gedacht dit makkelijk met een latje of iets dergelijks af te kunnen werken.
Het zit allemaal echter niet even recht.
Zie foto's hieronder voor de situatie.
Iemand een idee hoe dit een beetje mooi af te kunnen werken?
110117_1_1.jpg
110117_2_1.jpg
110117_3_3.jpg
110117_4_1.jpg
110117_5_1.jpg
110117_6_1.jpg
 
Ik denk dat het kozijn het rechtste zit (ik heb op dit moment geen waterpas hier).
Ik dacht misschien iets van een lat op het tegelwerk plakken (of enigszins anders bevestigen) tot aan het kozijn (zie plaatje tot welk punt ik bedoel).
110117_1_pijl_1.jpg


Daarna zal dan de opening tussen lat en kozijn op één of ander manier gevuld moeten worden.

Maar vraag me af of dit er netjes uit komt te zien.
 
De tegels steken flink buiten het kozijn, dus een architraaf met sponning zoals gezegd, valt deels over de tegels, en rust op het kozijn, door deze "schaamlat" valt een groot deel van deze scheve situatie uit het zicht.
 
Klopt, een architraaf moet u een sponning in frezen, net zoveel als de uistekende tegeldikte, of een dun latje op het kozijn plaatsen, zodat u gelijk komt met de tegel, en dan een architraaf over het geheel.
 
Dat dikteverschil had ik niet goed gezien :oops:

Architraaf is wel veel eer voor een aftimmerlatje ;)
Koplatten hebben ze bij elke bouwmarkt. Frezen kan exact op maat, maar kan je dat niet zoals gezegd een latje erachter om op dikte te maken. Misschien heeft een plint de juiste dikte. Gebruik hardhout.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via