Afvoerslang Afzuigkap

Goede morgen, wij hebben een nieuwe afzuigkap en deze bevestigd. Nu was het gat in het plafond 120mm en van de afzuigkap 150mm. We hebben dus op aanraden een verloopstuk gekocht. Deze zit nu in het plafond. De buis past hier omheen. Het was nog een heel werk, wat het gat zat strak tegen de muur. Uiteindelijk is dat gelukt. Maar er kwam nog veel lucht vrij. De buis sloot dus niet goed aan. Op advies een klem erom heen en dichtgekit met speciale kit. Maar omdat het zo strak tegen de muur zit lukt het kitten daarachter niet. Het is al een heel stuk minder, maar er komt nog steeds lucht vrij.

Hebben jullie tips voor ons?
Gewoon nog meer kitten?
Is het erg als er iets lucht vrij blijft komen?

We horen het graag.

20210825_101342.jpg
 
Dat behoort luchtdicht te zijn.
Eerst de flexbuis aan het verloop maken en dan pas in het plafond steken.
 
Dank voor je reactie. Zo hebben we het ook gedaan, maar de lucht komt vrij bij het verloopstuk - plafondgat. Dit sluit niet helemaal goed af helaas.
 
Ja het is erg als er nog lucht lekt.
Hij moet echt luchtdicht zijn.

Lucht uit een afzuigkap is vet. Bij lekkage zal je gele vlekken op het plafond krijgen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan