Afvoerleiding in beton storten

Status
Niet open voor verdere reacties.
Onder mijn keukenvloer liepen 40 mm rioolpijpjes die door de vorige eigenaar in elkaar geschoven waren, maar niet gelijmd, dat was 'm teveel werk.

Er hingen klodders kalk en vet aan de moffen, maar 't zat wel dichtgeslibt! (de koppelingen dan, de pijp nog niet).
 
Dank jullie allen voor de waardevolle tips!
Ik heb er toch voor gekozen om de pijpen onder de lewisplaten te laten lopen. Ik heb ook besloten om de plankenvloer te laten liggen. Ik ben al begonnen met het inzagen van de draagbalken. Dit is goed te doen omdat de plek waar ik ze moest inzagen en de dikte van de draagbalken goed zijn volgens een vriend van me die er verstand van heeft! Nu kan ik eindelijk verder met de afvoer/betonvloer! Dank jullie wel en ik hoop dat jullie me in het vervolg nog verder willen helpen met goed advies!
mvg Robin
 
Niet dat ik twijfel aan de deskundigheid van je vriend, maar sterktetechnisch is het beter een gat in het midden van de balk te boren t.o.v. een brok uit de bovenkant te halen.

veel suc6 overigens!
 
Wanneer de planken blijven liggen moet het geen probleem zijn zo'n 20 mm uit de balken te zagen, meer is niet nodig.
De gangbare dikte is 18 of 22 mm dus die dikte valt al af.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan