Aftimmeren hoek kozijnen uitbouw

Ik ben bezig met een uitbouw. Nu heb ik een hoek in de uitbouw vergelijkbaar met onderstaand plaatje:

85336_aanbouwhoekdetail_2.jpg


Deze hoek wil ik aftimmeren. Ik wil het ook graag isoleren. Moet ik in die hoek nog folies / ventilatie aanbrengen?

Bedankt!
 
Ik zou inderdaad aan de binnenzijde een dampdichte folie plaatsen en deze goed aftapen. Dat voorkomt tocht.
En na het isoleren het plaatmateriaal ventilerend aanbrengen.
 
Bedankt!

Hoe kan ik het beste de ventilatie maken? Gewoon boven en onder zorgen voor een paar mm kier? Geldt folie + ventilatie eigenlijk voor alle aftimmeringen die ik aan de buitenkant van de uitbouw maak?
 
Misschien een gekke vraag, maar waarom is er geen houten staander (vierkante hardhouten paal) gemonteerd waar de 2 kozijnen aan bevestigd zijn.
 
Zeker geen gekke vraag, maar mijn situatie is net iets anders dan op de foto. Ik heb namelijk een grotere ruimte van ongeveer 25cm x 15 cm, dus net te groot voor een paal.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan