Aftak blokje groep

Hallo allen vraagje. In de meterkast wil ik op een groep een aftak blokje plaatsen voor een wcd in de meterkast om een glasvezel modem aan te sluiten. Dit zou mogen toch?

Nu heb ik een setje aftak blokjes gekocht en kom er net bij het aansluiten achter dat het een 10mm2 blokje is. Het is niet verstandig of kan helemaal niet om daar een 2,5mm2 en op de andere een 1,5mm2 aan te sluiten denk ik? Nu is de vraag, zijn er wel aftak blokjes voor 2,5mm2 te verkrijgen die je op een groep kunt plaatsen?
 
Het blokje is geschikt voor draden tot 10mm², niet per se uitsluitend voor draden van 10mm². Kleiner gaat waarschijnlijk ook prima. Of 2,5mm² in de klem mag zou uit de specificaties moeten blijken.

Hoezo 1,5mm²? Contactdozen moeten in Nederland worden aangesloten met 2,5mm² bedrading.
 
A kijk dan weet ik dat het dus wel gebruikt mag worden, ik kan er verder weinig info over vinden.

O ik dacht dat 1,5mm2 mocht op een enkele eindgebruiker dus 1wcd waar 1 stekker in komt maar als dat niet zo is pak ik daar 2,5mm2 voor dat heb ik ook nog liggen
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan